Operator Atrakcji - Praktykant

Zadania

Operator Atrakcji
(Dział Operacyjny)

• obsługiwał różne atrakcje w parku, jak Wielki Drakkar, Totem
Wikingów, Rollercoaster Wikingów
• przyjaźnie witał gości odwiedzających atrakcje, za które jesteś
odpowiedzialny
• odpowiedzialny za sprawne wsiadanie i zsiadanie gości z atrakcji
• kontrolował system zabezpieczeń (zapięcie i sprawdzenie pasów)
• dbał o miejsce pracy tak, aby było bezpieczne i czyste
• mógł pełnić także inne role, np. animatora lub kasjera

Jesteś osobą:

• która dobrze czuje się w pracy w zespole
• która z pasją podchodzi do pracy z klientem
• która jest gotowa do pracy również popołudniami i w weekendy
• która jest sumienna i odpowiedzialna
• która chce pracować dorywczo

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy,
  • dla naszych pracowników oferujemy bezpłatny wstęp do wszystkich parków rozrywki Grupy Plopsa, a także innych Parków Rozrywki oraz zniżki na produkty w sklepach i restauracjach w naszych parkach.
  • pracę na umowę zlecenie w dni, które Ci odpowiadają,

Lokalizacja: Warszawa

Złóż wniosek już teraz!

Czy masz już doświadczenie w pracy, o którą się ubiegasz?
W jaki sposób dostaniesz się do Majaland Warsaw?
Hoe heb je de informatie over de redderscursus gevonden?
Maksymalna liczba plików: 3.
Limit 64 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, html, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, ogg, wav, bz2, dmg, gz, jar, rar, sit, svg, tar, zip.
Hoe heb je de informatie over de Jobdag gevonden?